Компанія Xiaomi обіцяла анонсувати велосипед QiCycle R1 ще 22 березня. Однак вийшло трохи інакше. Замість цього виробник запустив кампанію зі збору коштів на виробництво цього велосипеда.
Спочатку планувалося реалізувати лише кілька десятків велосипедів, проте вже зараз збори в кілька разів перевищують передбачувану суму, а охочих купити QiCycle R1 набралося майже дві сотні. Поставки повинні початися в травні.
Image00002Велосипед Xiaomi QiCycle R1 отримав раму з вуглеволокна. Отже, вартість пристрою, як говорилося, складає приблизно $ 3000. Якщо комусь це здається надмірно високою ціною, досить буде дізнатися, що рама виконана з вуглеволокна Mitsubishi T800, а для зміни передач використовуються електронні перемикачі Shimano Ultegra Di2. Комплектного акумулятора повинно вистачити для 40 годин роботи.
Велосипед, судячи з усього, буде оснащуватися спеціальним комп’ютером, який дозволить отримувати різні дані про рух. Правда, на багатьох фото він з якихось причин відсутній. Маса велосипеда становить всього близько 7 кг.
Серед комплектуючих, які використовуються для створення пристрою, можна також виділити сідло Fizik Airone R5, гальма Shimano Ultegra BR-6800F / R, ланцюг Shimano Ultegra CN-6800 і колеса Maxxis Columbiere 25C, 120TPI.
Потрібно відзначити, що велосипед був створений молодою компанією iRiding, інвестором якої є Xiaomi. Вона ж буде просувати новинку, використовуючи свої канали і популярність бренду.
Джерело: Baikbike Xiaomi d

NO COMMENTS