Керівництво американської компанії Western Union досягло домовленості з Viber Media S.à r.l., суть якої зводиться до можливості надання фінансових послуг користувачам мобільного додатка Viber. Таким чином, здійснювати грошові перекази практично в будь-яку точку планети можна буде за допомогою звичайного смартфона.

viber WUНа даний момент перша версія програми, в основу якого покладена API-платформа WU Connect, доступна виключно жителям Сполучених Штатів Америки. Так, скориставшись звичайним смартфоном з встановленим на ньому додатком Viber, будь-який американець може відправити не більше 499 доларів США в більш ніж 200 держав планети, де одержувач зможе забрати перекладені йому грошові кошти в 500 000 спеціалізованих точок Western Union.

Примітно, що зробити грошовий переказ в будь-яку точку світу користувачі можуть не виходячи з програми. Ви можете вибрати ваш одержувача грошових коштів достатньо набрати його номер телефону.
Поряд з цим, розробники Western Union уже встигли анонсувати запуск в рамках даної системи сервісу по здійсненню валютно-обмінних операцій та управління даними, який буде відповідати всім вимогам чинного законодавства, спрямованого на боротьбу з відмиванням коштів, отриманих злочинним шляхом.

За словами операційного директора компанії Viber М. Шмілова, користувачі Viber використовують додаток для того, щоб завжди підтримувати зв’язок зі своїми близькими. Отже, немає нічого дивного в тому, що їм буде надана можливість послати своїм рідним якісь гроші.

The Western Union Company – американська компанія, основною спеWUціалізацією якої є надання посередницьких послуг в сфері грошових переказів. Заснована в 1851 році, сьогодні вона по праву вважається одним з визнаних лідерів світового ринку грошових переказів. Штаб-квартира компанії знаходиться в штаті Колорадо, а головний офіс маркетингової служби – в Нью-Джерсі.

Власником месенджера Viber є транснаціональна компанія Viber Media S.à r.l., головний офіс якої розташовується в Люксембурзі. Засновниками компанії виступили розробники месенджера. На початковому етапі розвитку мажоритарними акціонерами Viber Media були сім’ї Шабтай і Марко (Ізраїль), а також компанія IRS West (США), проте в на початку 2014 року власником 100% акцій Viber Media стала компанія Rakuten, власником якої є японський мільярдер Х. Мікітані .