Компанія Samsung Electronics представила нові карти пам’яті на глобальному ринку . Йдеться про PRO Plus 128GB microSD ємністю, як не важко здогадатися, 128 ГБ. Саме така ємність необхідна для побутової запису відео з роздільною здатністю 4K (UHD).

PRO-Plus-128GB-microSD-Memory-Card
PRO-Plus-128GB-microSD-Memory-Card

Карти пам’яті використовують технологію флеш-пам’яті MLC NAND (НЕ-І з багаторівневим зарядом осередків) разом з інтерфейсами UHS-I Speed ​​Class 3 (U3) і Speed ​​Class 10 , забезпечуючи рекордні швидкості до 95 90 МБ/с для читання і запису, відповідно.
Для цієї серії пропонуються промислові (захищені) виконання за чотирма критеріями: захист від проникнення води (стандарти IEC 60529, IPX7), температурний захист, захист від рентгенівського випромінювання і захист від магнітного поля. Для таких моделей надається гарантія на 10 років для робочої температури від -25 ° C до 85 ° C і температури зберігання від -40 ° C до 85 ° C. Захист від магнітного поля і рентгенівського випромінювання дозволяє проносити карти пам’яті через будь-які сканери, включаючи магніторезонансну томографію.

джерело:
http://news.samsung.com/

NO COMMENTS