Напередодні представники популярного північноамериканського сервісу Pinterast оголосили про наміри компанії вкластися в придбання проекту для відкладеного читання статей Instapaper. Повідомлення про це було опубліковано на спеціалізованому веб-ресурсі TechCrunch. Умови даної інвестиційної угоди сторонами не розголошуються.

instapapericon1Журналісти порталу відзначають, що після закриття угоди Instapaper продовжить свою діяльність в якості окремого сервісу. Більш того, команда розробників не тільки продовжить свою роботу над Instapaper, але і буде брати безпосередню участь в поліпшенні функціональності Pinterest.

Відзначимо, що творцем мобільного додатка є розробник М. Арменто. Свого часу Istapaper став одним з перших на планеті сервісів для відкладеного читання. Три роки тому власником Istapaper стала компанія Betaworks. За словами представників північноамериканської компанії, головною метою даної інвестиційної угоди є посилення процесу пошуку і збереження статей на Pinterest.

instapaperДо уваги користувачів сервісу для відкладеного читання Instapaper пропонується два види акаунтів: безкоштовний і преміальний, вартість якого становить 30 американських доларів. Журналісти спеціалізованого видання The Verge відзначають, що за всю історію існування сервісу Instapaper його власники жодного разу не розкривали інформацію про обсяг користувальницької аудиторії.

Представники Instapaper вже встигли зробити заяву про те, що відразу після закриття угоди по продажу компанії сервіс Instaparser, призначений для сторонніх розробників, буде закритий. Зазначений сервіс дозволяв використовувати парсер Instapaper для більш зручного читання контенту на веб-ресурсах.

NO COMMENTS