У Мережі з’явилася інформація про плани Meizu з випуску смартфонів в 2016 році. На відміну від компанії Xiaomi, у Meizu немає проблем з постачанням смартфонів по всьому світу, тому у користувачів немає необхідності звертатися за покупкою її пристроїв до стороннім ритейлерам. Мобільні пристрої Meizu мають високу функціональність при доступній ціні. Поєднання цих факторів стало причиною популярності Meizu серед користувачів не тільки Китаю, але і багатьох країн світу.

Meizu 2016
Meizu 2016

Якщо в 2015 році китайська компанія випустила 6 нових моделей, то в нинішньому році нею запланований вихід 7 новинок. У їх числі дві міні-версії MX6 Mini і PRO 6 Mini. Вони відрізняються від « старших » моделей більш компактними габаритами з діагоналлю екрана 4,7 дюйма. У наведеній таблиці вказані деякі характеристики і ціна смартфонів, намічених компанією до випуску в поточному році. Слід зазначити, що мова йде про ціну пристроїв в Китаї, а експортна вартість новинок може бути трохи вище.

meizu_pro_6_wild
meizu_pro_6_wild

Нагадаємо, Meizu Pro 6, за наявними даними, отримає 5,5-5,7 ” дисплей з роздільною здатністю 1080р і підтримкою технології розпізнавання сили натискання, чіпсет MediaTek Helio X25 з частотою 2-2,5 ГГц, 3 або 4 ГБ оперативної пам’яті, 32/64-ГБ внутрішній накопичувач, 21-Мп і 5-Мп камери, сканер відбитка пальця, акумулятор на 3500 мАг і Android 6.0 Marshmallow з прошивкою Flyme OS 5.0. Дата анонса поки не озвучена, але наступний захід китайського виробника відбудеться 6 квітня 2016 року.

За матеріалами: http://www.ixbt.com/

NO COMMENTS