Компанія Canon анонсувала вихід нової беззеркальной камери EOS M5, основні переваги якої – компактність і висока продуктивність на рівні DSLR моделей. Це перший беззеркальной фотоапарат лінійки Canon EOS, оснащений процесором DIGIC 7 і передовими технологіями обробки зображення. EOS M5 також підтримує 24,2-мегапіксельний CMOS-сенсор формату APS-C і систему фокусування. Про це сообщяется в прес-релізі компанії.

Також компанія представляє EF-M 18-150mm f / 3.5-6.3 IS STM – універсальний об’єктив з підтримкою 8,3-кратного оптичного зума і 4-осьової системи стабілізації зображення.

Вперше довгоочікувану новинку – камеру EOS M5 – Canon продемонстрували вчора, в рамках міжнародної виставки фототехніки Photokina 2016. Захід проходить з 20 по 25 вересня в Кельні.

EOS M5 - нова компактна беззеркалка від Canon
EOS M5 – нова компактна беззеркалка від Canon

Камера оснащена 24,2-мегапіксельним сенсором з мікролінзами, які стоять впритул один до одного, без зазору. Виробник зазначає, що це дозволяє знімати ідеальні відео і фотографії навіть в умовах підвищеної яскравості і зменшити зернистість кадрів. Для сенсора EOS M5 характерні ті ж технології, що і для камери EOS 80D – розширений динамічний діапазон і настройка експозиції для отримання контрастних сюжетів. Дані технології також використовуються, щоб отримати надточні кадри при зйомці портретів або при креативної зйомці. Діапазон світлочутливості в цій моделі досягає значення 25 600, що робить EOS M5 універсальної камерою для зйомки в умовах будь-якої освітленості.

За допомогою EOS M5 можлива зйомка різних сцен або спортивної події з частотою 7 кадрів в секунду, або 9 кадрів в секунду при фіксованому автофокусі. Підтримка зйомки відео в форматі Full HD 60p дозволяє зняти всі деталі, а 5-осьова стабілізація – отримати ідеальні кадри навіть при використанні об’єктивів без стабілізатора.

EOS M5 розроблена з урахуванням переваг користувачів різних категорій. Вона

EOS M5 - нова компактна беззеркалка від Canon
EOS M5 – нова компактна беззеркалка від Canon

оснащена електронним видошукачів, підтримує високий дозвіл і зйомку зі швидкістю 120 кадрів в секунду. Також камера оснащена сенсорним РК-дисплеєм, де користувачі легко можуть вибирати точки фокусування або об’єкти для зйомки. Корпус EOS M5 укомплектований зовнішніми кнопками, такими, наприклад, як кнопка управління експозицією. EOS M5 універсальна камера, яку можна використовувати з 80 різними EF об’єктивами.

EOS M5 підтримує модулі Wi-Fi і NFC, а також функцію Bluetooth для підключення смартфона і камери. Таким чином, щоб переглядати і передавати зображення, ви можете використовувати мобільний пристрій. Ця функція також дозволяє перетворити смартфон в простій пульт управління при тривалій зйомці.

EF-M 18-150mm f / 3.5-6.3 IS STM – це універсальний об’єктив з 8,3-кратним оптичним зумом, завдяки якому ви можете знімати будь-які сюжети без необхідності заміни об’єктивів. 4-кроковий стабілізатор зображення зменшує тремтіння камери при низькому освітленні – ідеальне рішення для зйомки нічних пейзажів або фестивалів. А динамічна стабілізація зображення дозволяти робити відмінні кадри і знімати відео прямо на ходу. Серед інших характеристик об’єктиву – STM Motor технології для безшумного фокусування і циркулярна 7-пелюсткова діафрагма.

Основні характеристики EOS M5:

Висока якість зображень
компактність
Висока продуктивність
Зйомка креативних відео
Багатофункціональність системи EOS
Функції підключення (Wi-Fi, NFC, Bluetooth)
Основні характеристики EF-M 18-150MM f / 3.5-6.3 IS STM:

Універсальність об’єктива для зйомки будь-яких сюжетів
Чіткість і деталізація зйомки
Плавний фокус при зйомці відео
Сумісність з камерами лінійки EOS M
Зйомка ідеальних портретів з розмитим заднім фоном
Продажі камери Canon EOS M5 повинні початися в листопаді за ціною $ 980. Комплект з об’єктивом EF-M 15-45mm / F3.5-6.3 IS STM буде коштувати $ 1099.

Комплект з об’єктивом EF-M 18-150mm f / 3.5-6.3 IS STM обійдеться в $ 1479.

Об’єктив окремо можна буде купити за $ 500.