Dash-i – кардрідер, що розширює внутрішню пам’ять iPhone або iPad на 200 ГБ

0
586

Одним з недоліків мобільних пристроїв компанії Apple багато користувачів вважають неможливість розширити вбудоване сховище за допомогою карт пам’яті. Вирішити цю проблему допоможе аксесуар під назвою Dash-i, який дебютував на Kickstarter. Пристрій має суцільнометалевий корпус і являє собою звичайний картрідер, який підключається до iPhone або iPad через роз’єм Lightning. З його допомогою власники iOS-девайсів можуть використовувати з ними карти пам’яті формату microSD об’ємом до 200 ГБ.

Dash-i також дозволяє переносити будь-які дані з пристрою на картку пам’яті і навпаки. Крім того, через спеціальний додаток музику, фотографії, фільми та інші файли можна відкривати прямо з карти пам’яті, не переносячи їх на смартфон або планшет. Це може бути корисно в поїздках, щоб записати на карту пам’яті фільми або музику, залишивши на смартфоні простір для фотографій.

Dash-i расширит внутреннюю память iPhone или iPad на 200 ГБ

Розробники пропонують звичайну версію Dash-i, яка має тільки роз’єм під карту пам’яті, а також модель Dash-i Plus, що дозволяє одночасно з використанням аксесуара виконувати зарядку мобільного пристрою. Замовити Dash-i можна за 25$.

NO COMMENTS