Cьогоднi відомий телеведучий Леонід Парфьонов представить свій авторський фільм в Одесі

0
246

2 червня  легендарний журналіст Леонід Парфьонов  в одеському Зеленому театрі презентує другу частину гучної документальної трилогії «Русские евреи. Фильм второй. 1918-1948»,  створену за підтримки “Genesis Philanthropy Group”.

Картина, яка охоплює період з 1918-1948 років (названа автором «юдофілія»), занурює у атмосферу розквіту радянської епохи. Утиски та боротьба за виживання привели євреїв до накопичення величезного потенціалу, який згодом виплеснувся в усі галузі науки, культури, політики та суспільного життя. Тут будуть згадані найяскравіші представники свого часу, які стояли біля керма історії і суспільства. Про метаморфози євреїв на зламі епох розповість другий фільм, створений у найкращих традиціях парфьоновського стилю.

«Цей фільм – неймовірні, але в той же час реальні історії людей, які вплинули на величезну країну. Стрічка гармонійно вписується в нашу стратегію організації подій, які надихають і додають емоцій людям», – так охарактеризували картину бренд лідер, партнер креативної маркетингової компанії “Федорів” Влад Ноздрачов.

Початок о 21:00. Ціна квитків від 280 до 1000 гривень.

Тур Україною,  організований міжнародною маркетинговою компанією “FedorivHub”, проходить  з 1 по 9 червня по п’яти містах – Одеса,Київ, Львів, Дніпро та Харків.

Восени 2016 року “FedorivHub” представив в Україні першу частину документального проекту Леоніда Парфьонова «Русские евреи. До революции», створену в творчому тандемі з кінорежисером Сергієм Нурмамедом. Картина, як і тема в цілому, викликала жвавий інтерес публіки – український глядач позитивно поставився до документального кіно та унікальної можливості поспілкуватися з автором безпосередньо після прем’єрного показу.

У   фільмі «Русские евреи. До революции», аналізуючи історію, Леонід Парфьонов досліджує образ руського єврея – дуже знайомого, але часом незрозумілого. Труднощі асиміляції, зміна традиційного способу життя та культурних цінностей, активна участь євреїв у революційному русі – такий короткий зміст перших «Руських євреїв».

«Історія руських євреїв за останні 150 років – це їхня інтеграція у кар’єру, культуру, мову, суспільство та, врешті, вихід через нього у світ», – пояснює ідею картини Парфьонов.

Фільм побудовано нахроніках з використанням «живих» портретів та оригінальних спецефектів, які зробили двогодинний фільм атмосферним та насиченим.

Показ картини відбувся в Зеленому театрі вчора,  1 червня.

Відео-звернення Леоніда Парфенова:

NO COMMENTS