Одеська «Свобода» вважає спробою реваншу проросійських сил встановлення пам’ятника сепаратистам

Одеська обласна організація ВО "Свобода" виступила з рішучим протестом проти розгляду Одеською облрадою питання щодо розміщення у місті пам’ятника загиблим кремлівським терористам та провокаторам.

Одеська обласна організація ВО “Свобода” виступила з рішучим протестом проти розгляду Одеською облрадою питання щодо розміщення у місті пам’ятника загиблим кремлівським терористам та провокаторам.

Про це у середу повідомили Одесінформу в прес-службі облорганізації ВО “Свобода”.

“29 березня на засіданні постійної комісії Одеської облради з питань будівництва, регіонального розвитку та культурної спадщини розглядався проект рішення облради про погодження місця розташування пам’ятного знака кремлівським терористам та провокаторам, які згоріли в Будинку профспілок 2 травня 2014 року. Заступник голови облорганізації ВО “Свобода” Олександр Вінницький, що був присутній на засіданні комісії, розцінив появу цього питання в порядку денному як елемент реваншу проросійських груп впливу. Підтримав його позицію також депутат облради – очільник Савранської РДА Віталій Свічинський. З урахуванням цього члени комісії відклали розгляд цього питання”, – зазначили в прес-службі.

Одеська ВО “Свобода” вважає, що спроби внесення цього питання свідчать про провокативні наміри його ініціаторів. “Про яке увічнення пам’яті осіб, що прагнули принести в наше місто війну, може йти мова? Вони прагнули анексії території Одеської області Російською Федерацією, чинили антидержавні злочини, тероризували містян, провокували громадські зіткнення. Встановлювати якісь меморіальні знаки – все одно, що вшановувати пам’ять російських окупантів та їхніх місцевих посібників, які вбивали наших солдатів і цивільне населення на Донбасі”, йдеться у документі.

У ВО “Свобода” констатували, що “чимало активістів так званого «Куликового поля» після вуличних протистоянь 2 травня опинились на Донбасі серед російських ополченців-терористів”.

Увічнення потребують загиблі під час вуличних протистоянь українські патріоти, що врятували місто від “руського світу” і не допустили перетворення Одещини на ще одну прокремлівську “народну республіку”, підсумували автори заяви.

NO COMMENTS