Майбутній флагманський смартфон компанії Huawei буде оголошений 2 квітня, але тизер вже підтвердив, що нова модель P9 матиме подвійну камеру, подібне до того, що ми бачили на новому LG G5 і те, що за чутками, буде використовуватися на iPhone 7.

Huawei P9Згідно з численними витокам інформації, модуль основної камери P9 включатиме в себе датчик 12MP, лазерний автофокус і оптичну систему стабілізації зображення. Поки не ясно, другий модуль камери буде мати такі ж характеристики або інші. Як саме ці дві лінзи будуть використовуватися теж невідомо.

Інші компоненти будуть гідні флагмана. P9, ймовірно, буде мати 3 Гб оперативної пам’яті 5,2-дюймовий 1080p дисплей. Внутрішня пам’ять, як очікується, становитиме 32 ГБ, а передня камера мати дозвіл 5 Мп.

Батарея 3,000mAh буде стиснута в 6.4mm тонкому металевому корпусі. Управляти всім цим залізом буде операційна система Android 6.0. Також очікується випуск моделей P9 Max з великим екраном, але такий же специфікацією камери і трохи зменшена модель P9 Lite, з більш низькими характеристиками.

Джерело: huawei.com

NO COMMENTS