Ігор Жданов здійснив робочий візит до Одеської області

  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов розпочав 8 серпня дводенний робочий візит до Одеської області, під час якого знайомиться зі станом спортивної інфраструктури, проводить зустрічі зі спортивним та молодіжним активом області. Жданов також взяв сьогодні участь в урочистому відкритті “Олімпійської зміни” в Українському дитячому центрі “Молода гвардія”.
  Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
  “Сьогодні я побував на одеському стадіоні “Динамо”, який вдалося зберегти від приватизації. Тут ми разом із заступником голови облдержадміністрації Сергієм Колебошиним та працівниками товариства “Динамо” ознайомилися з ходом ремонту та реконструкції спортивного комплексу. Хочу сказати, що в реалізацію проекту вкладено 8 мільйонів гривень з держбюджету і 10 мільйонів залучено з інших джерел фінансування. Наступного року передбачено вкласти ще 5 мільйонів бюджетних коштів, що дозволить завершити першу чергу реконструкції стадіону. Чудове враження склалось також від ознайомлення з модерним спортивним комплексом Авангардівської об’єднаної громади Овідіопольського району”, – зазначив Жданов на зустрічі з журналістами в УДЦ “Молода гвардія”.
  При відвіданні спортивних споруд, додав міністр, було обговорено з керівництвом обладміністрації можливості додаткового фінансування розвитку таких спортивних комплексів, які розпочали створювати нові об’єднані територіальні громади,.
  “Очевидно, потрібно це робити спільно з обласною владою при підтримці Державного фонду регіонального розвитку, акцентував Жданов. Маємо неодмінно вишукати кошти на розвиток масового спорту на селі в рамках Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року”.
  Приємно було сьогодні брати участь і в традиційній церемонії відкриття восьмої “Олімпійської” зміни у “Молодій гвардії”. Адже сюди прибули на літнє оздоровлення за бюджетні кошти 184 переможці обласних спортивних олімпіад, багато талановитих юнаків і дівчат з усіх областей. Усього під час цьогорічного весняно-літнього сезону УДЦ “Молода гвардія” відпочинуть і наберуться сил на березі Чорного моря близько 8 тисяч дітей і юнацтва.
  Міністр та супроводжуючі його особи відповіли на численні запитання журналістів. Завтра Жданов має намір зустрітися з громадськістю Одеси в Центрі соціальних ініціатив та креативного простору “ХАБ”.

  NO COMMENTS