Через складні метеоумови в аеропорту “Одеса” скасовуються чи затримуються рейси

Через складні метеоумови в міжнародному аеропорту "Одеса" змінено графік прийому і відправлення літаків. Зранку 6 січня виконано приймання і відправлення тільки одного рейсу.

Фото: з відкритих джерел

Через складні метеоумови в міжнародному аеропорту “Одеса” змінено графік прийому і відправлення літаків. Зранку 6 січня виконано приймання і відправлення тільки одного рейсу.

Про це повідомили Одесінформу в прес-службі аеропорту.

“Авіалайнер зі Стамбула прибув і був відправлений за розкладом о 10 годині, три наступні рейси через істотне ускладнення метеумов, зокрема погіршення видимості, були скасовані. Йдеться про авірейс із Києва (Жуляни), який очікувався об 11 год.10 хв. та другий зі Стамбула – о 12 год. 25 хв. Також виліт з Одеси до Києва, який належало відправити о 17 год. 50 хв. Триває очищення від снігу злітно-посадкової смуги”, -зазначила керівник преслужби Марія Попович.

У післяобідню пору затримуються виконання рейсів і з Відня (Австрія), Мінська (Білорусь) і Стамбула (Туреччина).

Як повідомлялося, у п’ятницю в Одесі – снігопад та хуртовина, оголошено штормове попередження. Призупинено також виконання низки міжміських автобусних рейсів.

“За прогнозом синоптиків, вдень 6 січня місцями по Одеській області і в другій половині дня по Одесі очікується посилення північного вітру, пориви 25-28 м/с”, – наголосили в прес-службі міськради.

NO COMMENTS