Через порушення пожежної безпеки одеські рятувальники позиваються до дирекцій 18 шкіл і дисадків

  Одеське міське відділення ДСНС подало судові позови до дирекцій 18 освітньо-виховних закладів міста, в яких виявлено при перевірках грубі порушення правил пожежної безпеки.
  Про це сьогодні повідомив на нараді в мерії директор департаменту оборонної роботи, громадянської захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міськради Григорій Зубов.
  У “При перевірці 409 об’єктів освіти та охорони здоров’я з’ясувалось, що у 82% шкіл та дитсадків, 75% медичних установ і закладів культури немає систем протипожежної сигналізації, у деяких з них також відсутні плани евакуації, захаращені чи загратовані аварійні двері будівель, відсутня вода у пожежних водоймах тощо. У 18 закладах освіти виявлено грубі порушення протипожежної безпеки, що змусило рятувальників звернутися з позовами до суду з приводу їх закриття”, зазначив Зубов.
  За його словами, представники ДСНС будуть на цьому наполягати, якщо виявлені порушення не буде усунуто у встановлені терміни.
  У свою чергу, директор департаменту освіти і науки Олена Буйневич повідомила, що у більшості перевірених установ зараз ведуться роботи з усунення порушень. Зокрема, усі заклади забезпечені вогнегасниками, ведуться ремонти систем вентиляції, відновлені пожежні виходи.
  Однак для усунення всіх порушень протипожежної безпеки, в тому ремонту протипожежних водойм, встановлення сигналізації тощо, знадобиться 205 мільйонів гривень, які розраховуємо отримати з міськбюджету в найближчі роки, додала Буйневич.
  Як повідомлялося, перевірку міських закладів освіти, охорони здоров’я та культури було розпочато восени 2017 року після трагічної пожежі, що сталася у дитячому таборі “Вікторія”.

  NO COMMENTS