Через негоду на Одещині обмежено рух автобусів, триває відновлення енергопостачання Ізмаїла

  Через ускладення погодних умов, зокрема, снігопад, заноси і сильний вітер, Служба автомобільних доріг Одеської області обмежила рух по дорогам загального користування не лише великовагових автомобілів, а й міжміських автобусів. Водночас мобілізовані ресурси служб оперативного реагування для відновлення енергопостачання Ізмаїла.
  Про це повідомили кореспонденту Укрінформу в прес-службі облдержадміністрації.
  “Через погіршення погоди, снігопад, сильні пориви вітру та налипання мокрого снігу на лініях електропередач зранку знеструмлено більше ста сільських населених пунктів. Наразі енергопостачання в багатьох з них відновлено, на лініях працюють близько тридцяти ремонтних бригад ПАТ “Одесаобленерго”. Також мобілізовано ресурси у вигляді потужних дизель-генераторів військових частин, управління ДСНС та великих підприємств для забезпечення електро- і водостачання Ізмаїла та Арциза”, зазначили в прес-службі, пославшись на очільника ОДА Максима Степанова.
  Про виконання доручень голови облдержадміністрації щодо відновлення енергосистеми південних районів Одещини керівники облуправління ДСНС, ГУ НП, Служби автомобільних доріг та інших служб прозвітують о 20-й год. на засіданні обласного оперативного штабу з питань запобігання та своєчасної ліквідації можливих наслідків негоди в Одеській області.
  Варто зазначити, що в Одесі внаслідок триваючого з ночі дощу ускладнена робота міського транспорту. Деякі трамваї і тролейбуси ходять по укорочених маршрутах, інші припинили рух через залиті водою рейки.
  Комунальники чистять зливові канали, проте проїжджі частини деяких вулиць, зокрема, Балківської, Армійської, залиті водою. Патрульна полція призупинила також рух автотранспорту на частині підтопленої Приморської вулиці.
  Тим часом температура повітря в Одесі наближається до нуля, що загрожує снігопадом і можливим обледенінням.

  NO COMMENTS