У Ізмаїльському прикордонному загоні пройшла антикорупційна конференція

В рамках внутрішньовідомчої операції «Чисті руки» учора у Ізмаїльському загоні пройшла конференція. У ній взяли участь керівництво загону, представники Ізмаїльського відділу національної поліції, офіцер відділу внутрішньої безпеки по Ізмаїльському загону а також голова ветеранської спілки. Метою такої наради стало доведення до персоналу вимог антикорупційного законодавства та проміжних результатів вищевказаної операції.

Фото автора

В рамках внутрішньовідомчої операції «Чисті руки» учора у Ізмаїльському загоні пройшла конференція. У ній взяли участь керівництво загону, представники Ізмаїльського відділу національної поліції, офіцер відділу внутрішньої безпеки по Ізмаїльському загону а також голова ветеранської спілки. Метою такої наради стало доведення до персоналу вимог антикорупційного законодавства та проміжних результатів вищевказаної операції.

Конференція пройшла під гаслом «Корупція – це ганебне явище, з яким треба боротись», отож і доповіді присутніх були спрямовані саме на це. До слова, Ізмаїльський прикордонний загін, як і вся Державна прикордонна служба України, активно продовжує комплекс заходів щодо протидії корупції та зловживанням персоналу. Ця робота не носить формального характеру, та направлена на досягнення реального результату – цілковите знищення корупційних схем.

Операція «Чисті руки» передбачає низку заходів, серед яких раптові перевірки у пунктах пропуску, повна заміна складу змін прикордонних нарядів, активізація взаємодії з іншими правоохоронними органами та інші. У пунктах пропуску постійно проводяться опитування громадян з питань якості прикордонного контролю та з метою виявлення можливих зловживань. З персоналом загону проводиться щоденні заняття, по недопущенню зловживанням службовим становищем. В загоні введено систему заохочень. Наприклад, за відмову від певної суми неправомірної вигоди прикордонник додатково до свого грошового забезпечення отримує премію у двічі більше запропонованого хабара. Відмовився від 2 тисяч отримай 4. З початку року прикордонниками Ізмаїльського загону було зафіксовано 11 спроб дачі хабара. Усіх зловмисників в рамках кримінального провадження передано представникам поліції.

***

Помічник начальника загону – начальник прес-служби

майор І.В.Перегняк

NO COMMENTS