У Татарбунарському районі Одеської області зафіксовано спалах кишкової інфекції в дитсадку

Групове захворювання дітей зафіксовано серед вихованців дитячого навчального закладу села Борисівка Татарбунарського району Одеської області. Про це повідомили Одесінформу в Одеському облуправлінні Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

Фото: з відкритих джерел

Групове захворювання дітей зафіксовано серед вихованців дитячого навчального закладу села Борисівка Татарбунарського району Одеської області.

Про це повідомили Одесінформу в Одеському облуправлінні Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

“Унаслідок спалаху гострої кишкової інфекції троє вихованців дошкільної установи шпиталізовано, усього в селі Борисівка Татарбунарського району захворіло 16 дітей. Контактних дітей з дитсадка 9 червня оглянули медики Татарбунарської райлікарні”, – уточнили в Держсанепідемслужбі.

Для встановлення причин спалаху інфекції та ліквідації наслідків працівники Держсанепідемслужби провели санітарно-епідеміологічне обстеження 60 осіб в осередку захворювання. В тому числі відібрали для лабораторних досліджень 9 проб харчових продуктів, 95 змивів, 5 проб питної води, а також провели дезінфекцію і встановили медичне спостереження за контактними особами.

Профілактичні та протиепідемічні заходи у дошкільному закладі тривають.

NO COMMENTS