У   кінозалах Одеської кіностудії та мережі кінотеатрів «Планета Кіно» відбудеться  Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT

0
433

З 20 по 22 грудня у  кінозалах Одеської кіностудії та мережі кінотеатрів «Планета Кіно» відбудеться III  Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT.

Як повідомляє прес-служба кінофестивалю, Одеса вже давно «запатентувала» право називати себе фестивальним містом 365 днів на рік. Кінофестивалі не є виключенням: Одеський Міжнародний кінофестиваль, «Німі ночі» тощо. Рік тому Одеська кіностудія започаткувала Міжнародний дитячий кінофестиваль  NEXT, ключовим словом якого є ДИТЯЧИЙ.

Міжнародний  дитячий кінофестиваль NEXT – фестиваль ігрового, документального  та анімаційного кіно для дітей та підлітків. У фестивалі беруть участь професійні твори авторів з України та зарубіжжя. Фестиваль є конкурсним. Поза конкурсом відбуваються кінопокази фільмів відомих кінорежисерів, зустрічі з  творчими особистостями, майстер-класи митців.

В рамках фестивалю планується:

– кінопокази національних  та зарубіжних кінокартин та мультфільмів;

– ретроспектива анімаційних фільмів Давида Яновича Черкаського – українського художника-мультиплікатора, режисера-мультиплікатора, Народного артиста України;

– аматорське кіно, що зняте дітьми та для дітей;

– проведення творчих зустрічей з українськими та зарубіжними  діячами кіномистецтва;

– покази кінофільмів, що будуть відібрані до міжнародного та національного повнометражного та короткометражного конкурсів, а також спеціальні покази відомих та визнаних як на міжнародних кінофестивалях так і за часи кінопрокату фільмів, орієнтованих на дитячу та підліткову аудиторію;

– проведення міжнародного конкурсу серед повнометражних картин, міжнародного конкурсу серед короткометражних картин, із залучанням експертного журі, що складатиметься із дорослого професійного журі та дитячого журі.

Організатори: Одеська кіностудія, Продюсерський центр Одеської кіностудії (ПЦ ОК), за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Одеської ОГА та Одеського міської ради.

 Контактний телефон організаторів: 066-7373717

 

NO COMMENTS