У курортній Затоці згоріла база відпочинку “Кемпінг – Кароліно”

  У селищі Затока Білгород-Дністровского району Одеської області увечері 15 січня згоріла двоповерхова будівля бази відпочинку “Кемпінг – Кароліно” площею 250 кв. метрів, жертв немає.
  Про це повідомляє прес-служба облуправління ДСНС (http://odesa.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/13167.html).
  “Повідомлення про загорання дерев’яної споруди на території бази відпочинку «Кемпінг – Кароліно» у смт Затока надійшло о 19 год. 11 хв. Через 20 хв. на місце виклику прибули рятувальники місцевої пожежної команди «Кароліно-Бугаз» і з’ясували, що горить недіюча зараз двоповерхова дерев’яна будівля. За півгодини пожежу локалізували, а о 21 год. 12 хв. вогнеборці повністю ліквідували пожежу на загальній площі 250 кв.метрів”, зазначили в рятувальники.
  До гасіння пожежі залучалось 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки і 30 чоловік особового складу.
  На думку рятувальників, ймовірна причина пожежі – занесення джерела запалювання ззовні невстановленою особою. Загиблих чи постраждалих немає.
  Як повідомлялося, підпали баз відпочинку у Затоці були торік і позаторік, а у травні 2016 року згоріли дві бази відпочинку – “Геолог” та “Топаз” – в один день. За цими фактами поліція відкриіала провадження, однак поки що не вдалося знайти і притягнути до кримінальної відповідальності жодного з паліїв.

  NO COMMENTS