У дворі готелю райцентру Біляївка напали на одеського підприємця Миколу Атаманюка

У четвер у дворі готелю райцентру Біляївка Одеської області двоє зловмисників вчинили збройний напад на 48-річного одеського підприємця Миколу Атаманюка, від завданих ран екс-депутат Одеської облради від партії "Батьківщина" загинув.

У четвер у дворі готелю райцентру Біляївка Одеської області двоє зловмисників вчинили збройний напад на 48-річного одеського підприємця Миколу Атаманюка, від завданих ран екс-депутат Одеської облради від партії “Батьківщина” загинув.

Про це повідомила Одесінформу представник відділу комунікацій Одеського облуправління Національної поліції України Кіра Голота.

“Під час нападу на підприємця, влаштованого близько 15 год. у дворі готелю “Пристань”, зловмисники зробили кілька пострілів з вогнепальної зброї, а також зірвали дві гранати, після чого зникли у невідомому напрямку на автомобілі «Фольксваген Пасат» сірого кольору”, – зазначила Голота.

На місці події працює слідчо-оперативна група Біляївського відділу поліції, вживаються заходи щодо затримання небезпечних злочинців. Оголошено план «Перехоплення».

Варто зазначити, що Атаманюк недавно прибув до Біляївки після тривалого перебування у США. Екс-депутат облради працював протягом 1995-98 років директором ТОВ “САН”, а з 2001 року – головою правління відкритого акціонерного товариства “Південьатоменергокомплект”.

NO COMMENTS