У бізнес-центрі “Шевченківський” та апеляційному суді Одеси правоохоронці шукають вибухівку

Співробітники Приморського відділу поліції Одеси, фахівці-вибухотехніки та рятувальники ДСНС евакуювали працівників офісів, що функціонують у будівлі бізнес-центру "Шевченківський", щоб здійснити первірку на наявність вибухівки у приміщеннях багатоповерхівки та прилеглій території.

Фото: з відкритих джерел

Співробітники Приморського відділу поліції Одеси, фахівці-вибухотехніки та рятувальники ДСНС евакуювали працівників офісів, що функціонують у будівлі бізнес-центру “Шевченківський”, щоб здійснити первірку на наявність вибухівки у приміщеннях багатоповерхівки та прилеглій території.

Про це повідомляє відділ комунікацій Одеського главку поліції (https://od.npu.gov.ua/uk/publish/article/368701).

“Правоохоронці перевіряють повідомлення про замінування будівлі бізнес-центру на проспекті Шевченка, 4 , що надійшло 3 березня о 10 год. 17 хв. На місце події працює слідчо-оперативна група, експерти вибухо-технічної служби, кінологи та працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій”, зазначили в поліції.

Також на спецлінію “102” надійшло повідомлення про те, що заміновано адмінбудівлю Одеського апеляційного господарського суду на проспекті Шевченка, 29.

Варто зазначити, що до очепленої правоохоронцями будівлі бізнес-центру “Шевченківський”, з якого евакуювали близько 200 осіб, прибули також активісти одеських “Самооборони” та “Автомайдану”, оскільки на 10 год. депутат від “Опозиційного блоку” облради Віталій Саутенков планував тут прес-конференцію щодо мовного питання.

Після повідомлення про “замінування” об’єкта провокаційний захід екс-регіонала скасовано.

У  свою чергу, громадський активіст Тодор Пановський заявив, що представники патріотичних сил Одеси теж хочуть висловити свою позицію і спитати депутата, навіщо він знову влаштовує провокаційний захід.

“Ми прибули для того, щоб не дати змоги Саутенкову перекручувати зміст положень з мовних питань у законодавстві”, пояснив Пановський журналістам.

NO COMMENTS