Учасники скорботної акції поряд з Куликовим полем не уникли сутички, яку вгамувала поліція

Після відбуття з Одеського аеропорту до Херсону депутатів "Опозиційного блоку" Юрія Бойка та Вадима Новінського велика група активістів "Самооборони Одеси", "Правого сектора", Цивільного корпусу "Азова", ВО"Свобода" та "Автомайдану" прибули в район залізничного вокзалу, де надвечір продовжують перебувати прибічники сепаратистів.

Фото: В.Аксанюк

Після відбуття з Одеського аеропорту до Херсону депутатів “Опозиційного блоку” Юрія Бойка та Вадима Новінського велика група активістів “Самооборони Одеси”, “Правого сектора”, Цивільного корпусу “Азова”, ВО”Свобода” та “Автомайдану” прибули в район залізничного вокзалу, де надвечір продовжують перебувати прибічники сепаратистів.

Помітивши на одній з клумб поряд з Куликовим полем символіку держави-агресора, а також георгіївську стрічку на одягу кількох з тих, хто вшановував пам’ять загиблих у Будинку профспілок, представники “Правого сектора” запропонували “зняти начеплені колорадські стрічки”. А коли у відповідь прозвучала відмова, вдалися до рукоприкладства – виникла бійка, повідомляє кореспондент Одесінформу.

Однак до місця сутички негайно прибули між представниками протиборчих сторін швидко підбігли правоохоронці, зупинили бійку і розвели сторони. Поліції вистачило кількох хвилин, щоб узяти ситуацію під контроль. Хоча з боку групи жінок, що прибули на вшанування загиблих у Будинку профспілок напідпитку, продовжували лунати вигуки “Крим наш!”, “Не забудемо, не пробачимо!”.

Правоохоронці затримали кількох прибічників сепаратистів за перебування в нетверезому стані у громадському місці.

“Я пов’язую виниклу сутичку тим, – прокоментувала в інтерв’ю Укрінформу події поряд з Куликовим полем активісткf Євромайдану Вікторія Сибір, – що різні політичні сили навмисне чи мимоволі нагнітали ситуацію протягом останніх днів. І якраз сьогодні нервове напруження досягло піку – сталося кілька сутичок. Однак я можу порівнювати нинішнє загострення пристрастей і те, що панувало два роки тому. І скажу, що вони, слава Богу, непорівянні. А ще краще буде, коли декілька сотень одеситів, які дотримуються діаметрально полярних політичних поглядів, якомога швидше розійдуться по свої домівках – менше буде роботи силовикам”.

Також можна констатувати, додала Сибір, що “насправді істотно знизився рівень проросійської налаштованості більшості одеситів, які переконалися упродовж двох років, чим загрожують місту і їх родинам сепаратистські сили та їх лозунги. Якщо влаад зуміє нарешті розпочати реформи в ключових галузях економіки та соціальної сфери, силовикам буде зайво готуватися до непередбачуваних сутичок у “морській столиці”.

NO COMMENTS