Українське Дунайське пароплавство ініціювало звернення до АМПУ щодо зниження портових зборів

  Розглянути питання про зниження портових зборів для пасажирських теплоходів, які заходять до українських дунайських портів, щоб залучити більше іноземних туристів.
  Таке звернення до Адміністрації морських портів України (АМПУ) ініціювали учасники робочої зустрічі з питань туризму в Дунайському регіоні, в якій взяли участь представники ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” (УДП), Одеської облдержадміністрації та Ізмаїльської міськради, повідомили кореспонденту Укрінформу у прес-службі пароплавства.
  “Високі портові збори зумовлюють скорочення числа заходів іноземних суден з туристами до порту Ізмаїл. Оскільки ці збори у декілька разів вищі, ніж у сусідній Румунії, більшість круїзних компаній обирають для проходження румунську дельту Дунаю”, зазначили в ПрАТ “УДП”.
  Представники УДП також закликають керівництво страхових компаній, передусім німецьких партнерів, відновити страхування пасажирів круїзних теплоходів, які заходять в Україну. Адже вироблені в 2014 році рекомендації ряду урядів держав щодо ризику заходів суден до українських портів, з урахуванням політичної ситуації, вже скасовані. Й більшість страхових компаній, як і раніше, здійснюють страхування.
  Як повідомлялося, у січні-червні поточного року «Українське Дунайське пароплавство» працювало з прибутком – перевезено 1 мільйон 300 тисяч тон вантажів, що на 269 тис. тонн перевищує результат 6 місяців 2017 року і на 363 тисяч тон – відповідний показник 2016 року.
  Такі дані навів голова правління ПрАТ «УДП» Дмитро Чалий, підсумовуючи роботу пароплавства за перше півріччя в умовах складного ринку дунайських перевезень.