Бабек Гасанов
Бабек Гасанов

Досудове розслідування та суд над уродженцем Азербайджану Бабеком Гасановим, якого вмотивовано підозрюють у вбивстві дворічної давності екс-чемпіона Європи з тайбоксингу Сергія Лащенка, буде проведено в Одесі.

Слідчий Одеської облпрокуратури оголосив про підозру екстрадованому з РФ Гасанову за двома статтями Кримінального кодексу України, повідомила в середу кореспонденту Одесінформу представник облпрокуратури Наталя Хорунжа.
“Екстрадованого з СІЗО Санкт-Перебурга 24-річного підозрюваного у навмисному вбивстві титулованого українського боксера Сергія Лащенка доставили до слідчого ізолятора Одеси, триває розпочате 9 квітня 2015 року слідчим прокуратури кримінальне провадження. Арештанту інкриміновано вчинення злочинів за ознаками п.5 і 12 ч. 2 ст 115 (умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою зловмисників способом, небезпечним для життя багатьох осіб) та ч. 4 ст. 296 (злісне хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї чи іншого предмета, спеціально заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України”, зазначила Хорунжа.

Лащенко Сергій
Лащенко Сергій

Як повідомлялося, у ніч на 8 квітня 2015 року група кавказців увірвалась до приймального відділення Одеської міськлікарні №1, де перебували троє громадян з численними вогнепальними пораненнями, і зробила 9 пострілів в одного з поранених. У результаті поранень 28-річний Лащенко помер у палаті лікарні, а злочинці з місця вбивства на автомобілі “BMW” темного кольору.
Досудовим слідством було встановлено, що нападниками були вихідці з Кавказу, які того ж вечора вступили нібито через дівчину в конфлікт з потерпілими в центрі Одеси, в результаті чого потраждалі прибули до лікарні з травматичними пораненнями. Підозрюваного у вбивстві Лащенка, що втік з Одеси до Санкт-Петербурга, було затримано в 2015 році силами Інтерполу.

NO COMMENTS