Суд скасував арешт рахунків благодійного фонду “На благо Одеси”

Слідча суддя Печерського райсуду Києва Наталя Васильєва винесла у четвер, 7 липня, ухвалу про скасування арешту рахунків благодійного фонду "На благо Одеси", очолюваного соратником Міхеїла Саакашвілі - екс-генконсулом Грузії в Одесі Теймуразом Нішніанідзе.

Фото: з відкритих джерел

Слідча суддя Печерського райсуду Києва Наталя Васильєва винесла у четвер, 7 липня, ухвалу про скасування арешту рахунків благодійного фонду “На благо Одеси”, очолюваного соратником Міхеїла Саакашвілі – екс-генконсулом Грузії в Одесі Теймуразом Нішніанідзе.

Про скасування арешту коштів, вчиненого у травні за клопотанням слідчих ГПУ, голова правління фонду Нішніанідзе повідомив на своїй сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/timur.nishnianidze?fref=ts).

“Сьогодні отримав відразу дві приємні звістки: спочатку дізнався, що одеські волонтери об’єдналися, щоб разом звернутися до генпрокурора з проханням припинити свавілля прокуратури щодо фонду “На благо Одеси”, а потім, буквально відразу, про те, що суд виніс ухвалу про зняття арешту з рахунків фонду”, зазначив голова правління фонду.

“Навіть не знаю, що приємніше, – зауважив Нішніанідзе, – отримати підтримку однодумців чи переконатись у торжестві закону. Однозначно краще за все те, що ми знову можемо робити добрі справи. Слава Україні!”

Нагадаємо, слідчим Генеральної прокуратури України та столичного управління СБУ, які обшукали 26 травня квартиру Нішніанідзе та офіс Відділу протоколу Одескьої облдержадміністрації, спершу довелось повернути вилучені у помешканні голови фонду “На благо Одеси” 5 тисяч доларів, а тепер доведеться припинити назаконне блокування рахунків фонду.

Саакашвілі назвав обшук у Відділі протоколу Одеської ОДА “політичним замовленням, влаштований групою співробітників СБУ та ГПУ”. І, хоч арешт рахунків фонду завадив переказати кошти на придбання чергової партії  тепловізорів та оптики бійцям АТО, але ключі від двокімнатної квартири бійцю полку “Азов” Миколі Полтораку в червні за рахунок фонду таки було вручено.

У свою чергу, прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган повідомила, що слідчі ГПУ спільно з працівниками СБУ проводили 26 травня 2016 року обшуки в рамках кримінального провадження за фактом незаконних операцій із відшкодування ПДВ посадовими особами Генерального консульства Грузії в Україні у 2012-2013 роках. Слідчі дії проведено у службових та житлових приміщеннях екс-генконсула Грузії.

NO COMMENTS