Суд санкціонував домашній арешт автомобіліста, що пропагував символіку тоталітарного режиму

Пропагандиста символіки радянського режиму, який роз'їжджав по Одесі з прапором із написом "Отечественная война", посадили під домашній арешт. Про таке рішення Малиновського райсуду Одеси повідомив у Facebook радник очільника Одеського главку поліції Руслан Форостяк (https://www.facebook.com/ruslan.forostyak?fref=ts).

Фото: з відкритих джерел

Пропагандиста символіки радянського режиму, який роз’їжджав по Одесі з прапором із написом “Отечественная война”, посадили під домашній арешт.
Про таке рішення Малиновського райсуду Одеси повідомив у Facebook радник очільника Одеського главку поліції Руслан Форостяк (https://www.facebook.com/ruslan.forostyak?fref=ts).

“Інформую про хід справи. Оголошено підозру за ознаками ч.1 ст. 436 оголосили, запобіжний захід обрано у вигляді домашнього арешту”, зазначив Форостяк.
За його словами, співробітники Роздільнянського відділу поліції Одеської області також ведуть розслідування за фактом автопробігу з радянськими прапорами, який пройшов 9 травня в селі Кучурган цього району. Відкрито два провадження за ознаками ч. 1 ст. 436 (публічне використання символіки комуністичного режиму) Кримінального кодексу України.

Форостяк нагадав, що 29-річного поціновувача СРСР поліція затримала в Одесі за публічну пропаганду символіки тоталітарного режиму – на його автомобілі з іноземною реєстрацією були прикріплений прапор із зображенням червоної зірки, серпа і молота і написом “Отечественная война”.

NO COMMENTS