Суд оштрафував на півмільйона гривень будкомпанію за забудову котеджами території парку

Одеський апеляційний господарський суд ухвалив рішення про законність розірвання договору оренди земельної ділянки на березі Дністра, що була виділена компанії "Головбуд" під розміщення човнової станції, і стягнув 500 тисяч гривень завданих збитків від забудови котеджами 100-метрової прибережної смуги.

0
567

Одеський апеляційний господарський суд ухвалив рішення про законність розірвання договору оренди земельної ділянки на березі Дністра, що була виділена компанії “Головбуд” під розміщення човнової станції, і стягнув 500 тисяч гривень завданих збитків від забудови котеджами 100-метрової прибережної смуги.

Про це в середу повідомили Одесінформу в прес-службі прокуратури Одеської області.

“Суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Одеської області та позов Білгород-Дністровської міжрайонної прокуратури в інтересах держави, що полягали у розірванні договору оренди землі на березі ріки Дністер, наданої в оренду товариству під розміщення човнової станції. Зокрема, встановлено, що на ділянці водного фонду площею понад 7 гектарів здійснювалося непередбачене угодою будівництво котеджних будинків з ознаками капітальної забудови”, – зазначила представник прес-служби Наталя Хорунжа.

Суд зобов’язав підприємство сплатити збитки обсягом майже в 500 тисяч гривень, завдані нецільовим використанням земельної ділянки.

Варто зазначити, що котеджне містечко підприємці розбудовували у межах Ніжньодністровського національного природного парку.

NO COMMENTS