Суд об’єднав справи екс-директора табору “Вікторія” та його заступника і переніс слухання на серпень

  Київський райсуд Одеси під головуванням Віктора Чаплицького виніс ухвали про об’єднання кримінальних проваджень стосовно екс-директора дитячого оздоровчо-спортивного комплексу «Вікторія» Петроса Саркісяна та його колишньої заступниці Тетяни Ланіної, яким інкримінують злочинну недбалість, що призвела до пожежі й загибелі трьох дітей, та махінації з зарплатами співробітників.
  Однак розгляд справи по суті довелось перенести на серпень через неявку до суду 24 липня адвокатів Саркісяна, повідомляє кореспондент Укрінформу.
  “Заслухавши позицію обвинувачення та адвоката родин загиблих у пожежі дітей і врахувавши неявку захисників підсудного Саркісяна, суд вирішив перенести розгляд провадження стосовно обвинувачених Саркісяна і Ланіної на 2 серпня”, – оголосив ухвалу суддя Чаплицький.
  Варто зазначити, що адвокат родин загиблих у пожежі дітей на засіданні суду Тетяна Сягровець звернулася до суду зі скаргою з приводу погроз з боку підсудного Саркісяна, які лунали на її адресу та батьків загиблих або потерпілих дітей.
  «Підсудний періодично допускає погрози та негативно висловлюється на мою адресу та членів родин потерпілих. Причому погрози на свою адресу вважаю реальними, хоч і необгрунтованими. Тому прошу суд у разі повторення таких випадів з боку підсудного вивести його з залу на певний час або на весь період судового розгляду”, заявила Сягровець.
  Головуючий на засіданні вислухав також пояснення підсудного Саркісяна, що висловив обурення з приводу “необгрунтованих закидів захисника, що робить усе можливе, аби ця справа не мала справедливого завершення”.
  Суддя Чаплицький звернувся з закликом до учасників засідання – дотримуватися дисципліни та порядку, а в разі порушень будуть застосувані законні заходи впливу.
  Як повідомлялося, 26 червня 2018 року Київський райсуд Одеси задовольнив клопотання облпрокуратури щодо продовження тримання під вартою екс-директора оздоровчо-спортивного табору “Вікторія”, доки триває судове розслідування у кримінальних провадженнях за статтями 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки), 366 (службове підроблення) та 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.
  Його колишня заступниця Ланіна на початку липня відшкодувала міській громаді Одеси 120 тисяч гривень, оскільки облпрокуратура оголосила підсудній підозру в підробленні документів та присвоєнні зарплат співробітників закладу. До кримінальної відповідальності притягнуто і старшу виховательку Наталію Янчик, що була відповідальною за пожежну безпеку в таборі “Вікторія”. У службовій недбалості також підозрюють віце-мера Одеси Зінаїду Цвірінько.

  NO COMMENTS