Суд обмежився умовним покаранням одесита, що намагався продати в рабство трьох дівчат

Приморський райсуд Одеси розглянув кримінальну справу, порушену співробітниками Управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУНП, і виніс вирок - не позбавляти волі 50-річного торгівця людьми, вину якого було повністю доведено слідством.

Фото: з відкритих джерел

Приморський райсуд Одеси розглянув кримінальну справу, порушену співробітниками Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП, і виніс вирок – не позбавляти волі 50-річного торгівця людьми, вину якого було повністю доведено слідством.

Про це у середу повідомила кореспонденту Одесінформу речниця прокуратури Одеської області Інна Верба.

“Суд визнав винним у торгівлі людьми 50-річного одесита, який у червні поточного року намагався вивезти трьох дівчат у сексуальне рабство до Чехії. Правоохоронці його затримали й притягнутий до відповідальності. Державне обвинувачення у кримінальному провадженні за ознаками ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми) Кримінального кодексу України підтримувала Одеська облпрокуратура. Громадянина засуджено до 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном у 2 роки”, – зазначила Верба.

Речниця прокуратури констатувала, що свій вердикт суддя мотивував тим, що “під час судового розгляду підсудний визнав свою провину у повному обсязі”.
У прокуратурі нагадали, що слідством встановлено: у березні-травні 2016 року мешканець Одеси задля власного збагачення завербував трьох молодих жінок для подальшої сексуальної експлуатації на території Чеської Республіки. Однак у червні фігуранта справи разом із потерпілими затримали правоохоронці при проходженні митного контролю в пункті пропуску «Шегині» Львівської області.

NO COMMENTS