Степанов переконаний, що Одещина має стати майданчиком для діалогу представників агробізнесу

  Одеська область заслуговує на те, щоб стати своєрідним майданчиком для продуктивного діалогу потужних представників аграрної спільноти, вважає голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов.
  Таку думку очільник ОДА висловив 7 вересня, відкриваючи III Міжнародну конференцію Grain Ukraine, повідомляє прес-служба облдержадміністрації .
  “Одеський регіон має величезний потенціал і велику увагу, це підтверджують такі дані. Торік ми зібрали 4,3 мільйона тон зерна, у цьому році тільки ранніх зернових – 3,6 мільйона тон, що є найвищим показником в Україні. Мені дуже приємно, що з кожним роком зміцнюємо потенціал експорту соняшникової олії, довівши його в поточному році до 13% світового експорту”, зазначив Степанов.
  Очільник ОДА наголосив, що аграрії Одещини “лідирують також у виготовленні вина – маємо близько 65% від усієї продукції країни. Усе це – досить серйозні здобутки, а головне, нам є куди рости.
  З доповіддю про перспективи експортного потенціалу України на Grain Ukraine виступила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, яка відзначила, що український АПК є одним з основних чинників розвитку технологій в Україні та базою розвитку сільських територій.
  У рамках дводенної конференції керівники українських агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків, а також технологічних трендсеттеров в агросфері обговорюють головні виклики для зернового ринку, останні тренди аграрного ринку, а також розвиток стійких бізнес-моделей і впровадження технологічних агроінновацій.

  NO COMMENTS