Стартував прийом заяв на Пітчинг та Work in Progress 9-го ОМКФ

0
101

18 квітня стартував прийом заяв на Пітчинг та Work in Progress 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Заявки на участь приймаються з 18 квітня до 16 травня включно.

Пітчинг на Одеському міжнародному кінофестивалі – це конкурс повнометражних кінопроектів українського виробництва або в копродукції з Україною, призначених для кінотеатрального та кінофестивального прокату. У Пітчингу ОМКФ бере участь 10 проектів ігрових та документальних повнометражних фільмів, відібраних селекційною комісією. Основна мета проведення Пітчингу – привернути увагу потенційних інвесторів, фестивальних відбірників і широкої кінематографічної громадськості, включаючи міжнародну, до українських кінопроектів. Ознайомитися із умовами участі та подати заявку можна за посиланням.

Презентація проектів Work in progress – це представлення продюсерами та режисерами відзнятого матеріалу повнометражних фільмів на стадії постпродакшн: завершення яких заплановане у 2018-2019 рр. Для демонстрації в рамках Work in progress cелекційна комісія ОМКФ відбирає 10 проектів, вироблених в Україні або в копродукції з Україною. Проекти мають перебувати на стадії зйомок або в монтажно-тонувальному періоді та відповідати прийнятим світовим стандартам якості. Мета Work in Progress – просування фільмів з України на світовому та локальному ринках та привернення до них уваги міжнародних дистриб’юторів, а також пошук партнерів для майбутніх проектів. Ознайомитися із умовами участі та подати заявку можна за посиланням.

Заявки на участь приймаються з 18 квітня до 16 травня включно (Work in progress, Пітчинг). Список фіналістів-учасників буде опубліковано на сайті 15 червня. Film Industry Office (Work in progress і Пітчинг) відбудеться з 17 до 20 липня.

9-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 13 до 21 липня.

NO COMMENTS