Співробітники СБУ та прокуратури викрили суддю на хабарі в 2 тисячі доларів

Співробітники СБУ та прокуратури задокументували корупційне діяння судді місцевого суду Одеси, який вимагав 2 тисячі доларів хабара за "правильне" рішення суду.

Фото: з відкритих джерел

Співробітники СБУ та прокуратури задокументували корупційне діяння судді місцевого суду Одеси, який вимагав 2 тисячі доларів хабара за “правильне” рішення суду.

Про це у вівторок повідомили Одесінформу в прес-підрозділі Одеського УСБУ.

“Протиправні дії судді одного з місцевих судів Одеси та адвоката, які вимагали 2 тисячі доларів США за ухвалу про обрання запобіжного заходу на користь обвинуваченої особи, задокументували співробітники СБУ та прокуратури. Розпочато слідчі дії у рамках кримінального провадження за ознаками ст. 328 та 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України”, – зазначили в УСБУ.

Наразі тривають обшуки. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу стосовно правопорушників.

Як зазначили в СБУ, після вступу в силу Закону України “Про судоустрій і статус суддів”, суддю можна затримати під час або відразу ж після скоєння тяжкого або особливо тяжкого злочину без згоди Вищої ради правосуддя. Його також можна утримувати під вартою або арештом до винесення обвинувального вироку суду.

NO COMMENTS