Справу про вбивство екс-охоронцем колонії випадкового автомобіліста розглядатиме суд присяжних

Чорноморський райсуд Одеської області розглянув у п'ятницю, 18 листопада, клопотання В'ячеслава Лазарєва, якому інкримінують жорстоке вбивство випадкового автомобіліста, і вирішив задовольнити його - передати слухання кримінальної справи суду присяжних.

Фото: з відкритих джерел

Чорноморський райсуд Одеської області розглянув у п’ятницю, 18 листопада, клопотання В’ячеслава Лазарєва, якому інкримінують жорстоке вбивство випадкового автомобіліста, і вирішив задовольнити його – передати слухання кримінальної справи суду присяжних.

Таке рішення ухвалила колегія Чорноморського райсуду, що розглядала зустрічні клопотання представників сторін захисту та обвинувачення, повідомляє кореспондент Одесінформу.

Прокурор Сергій Серафімов-Шуміловський вніс на розгляд суду клопотання про продовження тримання під вартою обвинуваченого в убивстві Лазарєва, а захисник підсудного просив випустити підопічного – колишнього керівника підрозділу виправної колонії №51 з СІЗО під домашній арешт.
Однак під час судових дебатів спливли відомості про те, що родичі підсудного вже придбали йому квартиру в Донецьку, а брат-поліцейський може вивезти його до самопроголошеного Придністров’я.
Колегія суддів, врахувавши тяжкість інкримінованого злочину та наведені відомості, вирішила задовольнити клопотання прокурора – залишити Лазарєва на 60 діб, поки триває слідство, під вартою.
Водночас судді задовольнили клопотання підсудного про слухання кримінальної справи про вбивство судом присяжних – двома професійними суддями і трьома присяжними.
Прокурор Серафімов-Шуміловський не висловив заперечень: діяння підсудного підпадають під ознаки п. 4, 7 ч. 2 ст. 115 та ч. 1 ст. 296 (умисне вбивство з особливою жорстокістю, з хуліганських мотивів у стані алкогольного сп’яніння) Кримінального кодексу України.

Він уточнив, що злочин стався на грунті дорожньо-транспортної пригоди за участю двох автомобілів у селі Троїцьке Біляївського району Одеської області. Після зіткнення автомобілів між водіями виник конфлікт. Співробітник колонії вдарив потерпілого в автоаварії, а далі продовжив бити уже непритомного чоловіка по голові та життєво важливих органаз. Від отриманих тілесних ушкоджень автомобіліст помер на місці ДТП.

NO COMMENTS