Спорудження поромної переправи Орловка – Ісакча обійдеться в 8 мільйонів євро

Реалізація проекту зведення дунайської поромної переправи Орловка (Україна) - Ісакча (Румунія), яку обслуговуватимуть чотири пороми, обійдеться групі приватних українських та румунських замовників у 8 мільйонів євро.

Фото: з відкритих джерел

Реалізація проекту зведення дунайської поромної переправи Орловка (Україна) – Ісакча (Румунія), яку обслуговуватимуть чотири пороми, обійдеться групі приватних українських та румунських замовників у 8 мільйонів євро.

Таку цифру навів на громадських слуханнях, що відбулися в Ренійській райдержадміністрації Одеської області автор проекту переправи Сергій Салієнко, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Об’єкти поромної переправи Орловка – Ісакча буде зведено у найвужчому місці Дунаю, де відстань між українським та румунським берегами не більше 900 метрів. Причому проектанти Одеського бюро проектування та експертизи врахували також незначну глибину ріки біля причалу поряд з Орловкою – 2 м 50 см, осадка порома становитиме – 1 м 50 см. Проектом передбачено виділення 7-гектарної земельної ділянки для розміщення об’єктів інфраструктури”, -зазначив Салієнко.

Загальна вартість реалізації спільного проекту переправи, яку обслуговуватимуть чотири пороми, не перевищуватиме 8 мільйонів євро, констатував фахівець.
За його словами, планується звести не лише причальні споруди на українському та румунському берегах, а й майданчик для очікування та складський комплекс. Поряд також розмістяться споруди для забезпечення прикордонного, митного догляду тощо.

Орієнтовний термін завершення проекту “Поромна переправа Орлівка – Ісакча” – липень 2017 року.

NO COMMENTS