Служби оперативного реагування Одещини готові до взаємодії у разі негоди – ОДА

Співробітники облуправління ДСНС в Одеській області, Служби автомобільних доріг, ГУ НП, департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ОДА і ПАТ «Одесаобленерго» перебувають у стані готовності на випадок погіршення погоди на території області.
Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації, пославшись на першого заступника голови ОДА Олександра Терещука (https://oda.odessa.gov.ua/news/operatyvni_sluzhby_zalyshaiutsia_u_stani_hotovnosti_na_vypadok_nehody_v_odeskii_oblasti.html).
“Оперативні служби готуються до можливого погіршення погодних умов 18 січня. Оскільки, за прогнозом синоптиків, у регіоні очікуються сильні опади, хуртовина, налипання мокрого снігу, ожеледиця, а також сильні пориви вітру. Взаємодія налагоджена з тим, щоб у разі виникнення надзвичайних ситуацій їх можна було залучити в екстреному режимі”, зазначив Терещук.
За його словами, зараз на автомобільних дорогах Одещини забезпечено стале транспортне сполучення. З учорашнім снігопадом в регіоні впоралися. В районах області підготовлено до розгортання 279 стаціонарних та 11 мобільних пунктів обігріву, які будуть задіяні за необхідності. Якщо будемо спостерігати погіршення погодних умов, відведемо з магістралей великовантажний транспорт: голови РДА та ОТГ мають сприяти розгортанню у місцях відстою вантажівок пунктів обігріву, наявності теплої їжі, чаю тощо.
Як повідомлялося, на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при ОДА з підготовки до ліквідації можливих наслідків негоди 16 січня створено оперативний регіональний штаб, який очолив голова ОДА Максим Степанов.
Під час негоди 16 січня було припинено енергопостачання 6 населених пунктів області. Зараз відновлено електропостачання до 3 населених пункти Лиманського району (села Іллічанка, Красносілка, Сичавка).

NO COMMENTS