Саша Боровик заявив, що правоохоронці розслідують факт хуліганства у міськраді та перевіряють діяльність Труханова

Депутат Одеської міськради Саша Боровик заявив, що поліція відкрила кримінальне провадження за фактом застосованого до нього рукоприкладства на 5-й сесії міськради, а в Управлінні СБУ перевіряють діяльність мера Геннадія Труханова, в тому числі зв'язки з організованим злочинним угрупованням і використанням офшорних фірм.

Депутат Одеської міськради Саша Боровик заявив, що поліція відкрила кримінальне провадження за фактом застосованого до нього рукоприкладства на 5-й сесії міськради, а в Управлінні СБУ перевіряють діяльність мера Геннадія Труханова, в тому числі зв’язки з організованим злочинним угрупованням і використанням офшорних фірм.

Про це Боровик написав 6 квітня на своїй сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/SashaBorovik?fref=ts).

“Поспішаю повідомити, що після мого візиту до правоохоронних органів, відкрито кримінальні справи за ознаками хуліганства проти двох осіб, що застосували до мене фізичну силу на останній сесії міськради. Нехай ці справи послужать застереженням для всіх інших політиків у країні”, – зазначив Боровик.

Сьогодні я також звернувся до органів СБУ, додав виконувач обов’язків заступника голови Одеської облдержадміністрації, “з вимогою перевірити зв’язки Труханова з організованим злочинним угрупованням і використанням офшорних фірм, в тому числі в міських закупівлях, а також провести повну перевірку його фінансів. Ідентичну заяву зроблю і в НАБУ”.

Боровик при цьому послався на результати дослідження журналістів, що виявили “причетність офшорних компаній, асоційованих з Трухановим та його найближчим оточенням до тендерів, що проводились за кошти міськбюджету”. Констатувавши, що співробітники СБУ “володіють широким спектром інформації та засобами її отримання…”, він висловив упевненість, що вони спроможні “очистити місто від мафіозних структур і встановити верховенство права в національних інтересах України”.

Нагадаємо, 30 березня Боровик оголосив про подання як півмільйонного позову до двох депутатів Одеської міськради і двох партій за завдану образу на 5 сесії міськради, коли його на руках винесли із залу мерії. Отримані кошти має намір переказати на реабілітаційні проекти для демобілізованих воїнів АТО та підтримку незалежних медіа в Одесі.

Боровик уточнив, що судитиметься, зокрема, з депутатами міськради Дмитром Палпатіном, Денисом Григор’євим, а також з партіями “Довіряй ділам» і “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, представниками яких у міськраді вони є. “Буду вимагати у судах компенсації по $150 тисяч від кожного – Палпатіна, Григор’єва, а також БПП і ДД, які вони представляють – на загальну суму 600 тисяч доларів», – сказав депутат.

NO COMMENTS