Саакашвілі святкує: парламент звільнив дрібних приватних виноробів від ліцензування продукції

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі високо оцінив внесення Верховною Радою змін до законодавства, якими виноробні компанії, що роблять вино з власних матеріалів, звільнено від ліцензії на оптову торгівлю своєю продукцією. Саакашвілі заявив про це 21 вересня, після прийняття законопроекту №2739, відвідавши приватну виноробню у Білгород-Дністровському районі Одеської області (https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/?hc_ref=PAGES_TIMELINE). "У Шабо - центрі виноробства Одеської області - свято, Верховна Рада, нарешті, скасувала ліцензіі для невеликих виробників вина", зазначив Саакашвілі на свої сторінці в Facebook.

Фото: з відкритих джерел

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі високо оцінив внесення Верховною Радою змін до законодавства, якими виноробні компанії, що роблять вино з власних матеріалів, звільнено від ліцензії на оптову торгівлю своєю продукцією.
Саакашвілі заявив про це 21 вересня, після прийняття законопроекту №2739, відвідавши приватну виноробню у Білгород-Дністровському районі Одеської області (https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/?hc_ref=PAGES_TIMELINE).
“У Шабо – центрі виноробства Одеської області – свято, Верховна Рада, нарешті, скасувала ліцензіі для невеликих виробників вина”, зазначив Саакашвілі на свої сторінці в Facebook.

Як зауважив олова ОДА, “бессарабські винороби випускають вина із власного винограду на рівні кращих європейських марок. За такими приватними виробництвами майбутнє українського виноробства. Дивно, що досі багато хто не розумів, що вино і туризм – це дві речі, якими може продемонструвати європейцям Україна. Прийняття законопроекту буде запорукою успіху близько двохсот тисяч дрібних приватних виноробів Одещини, а також Закарпаття, де їх теж є близько ста тисяч”.

“Я дуже шаную виробників вина “Шабо”, але це потужне підприємство, що випускає 50 мільйонів пляшок вина на рік. Для сусідніх виноробів – непосильні масштаби. Але світове виноробство тримається саме на таких приватних підприємствах. Коли вино випускатимуть і зможуть його реалізувати тисячі бессарабських виноробів, до Одеси будть щороку приїжджати до 5-7 мільйонів іноземних туристів і стільки ж українських, які захочуть смакувати ці вина і відвідувати виноробні”.

Саакашвілі констатував, що законопроект про зміни до Закону “Про державне регулювання виробництва й обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” з числа тих, які були розроблено й передано до Адміністрації Президента в “Одеському пакеті реформ”, які розробили члени його команди.

Я буду прохати Президента Порошенка здійснити візит до Одеси, щоб цей закон був саме тут підписаний, резюмував Саакашвілі.

NO COMMENTS