Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі піддав різкій критиці керівництво Генеральної прокуратури України за створення вибухонебезпечної ситуації в Одесі внаслідок “нібито відновлення через суд” на посаді прокурора Одеської області Миколи Стоянова.

Свою позицію Саакашквілі оприлюднив у п’ятницю під час виступу на Інвестиційному форумі “Перспективи розвитку морських торговельних портів України”, що відбувся в одеському готелі “Брістоль”, повідомляє кореспондент Одесінформу.
“Ні в які ворота не лізе нібито відновлення через суд колишнього прокурора Одеської області – одного із стовпів корупції в Одесі якогось Стоянова. Одесити, які тут сидять, знають, хто це такий. У новій Україні нема місця “стояновим”! Немає місця стояновим”! Немає місця “кришуванню”, рекету, вимаганням – ось таким особам на державній службі”, – зазначив Саакашвілі.
инвестфорумУпродовж свого виступу на форумі з участю багатьох іноземних інвесторів – представників великих компаній, що мають намір створювати сучасні підприємства поряд з портами Великої Одеси – голова ОДА запевняв присутніх, що вже є перші результати реформування владних структур та економіки країни.
“Причому за останні місяці Одеса стала локомотивом економіки України”, – наголосив Саакашвілі, пояснюючи це тим, що раніше основу нашої економіки становили сировинні галузі та металургія, які забезпечували умови для прискореного розвитку економіки на сході країни.
Зараз там військові дії, тому чимало інвесторів звернули увагу на перспективну Одещину, до того ж економічні пріоритети змінилися: підприємства сировинних галузей витісняються компаніями, зорієнтованими на розвиток високотехнологічних виробництв, наявність у регіоні кваліфікованих, освічених кадрів.
“Наступного тижня ми готуємось до важливих зустрічей з кількома іноземними делегаціями”, додав Саакашвілі.
На форумі виступили заступник голови облради Олег Радковський, віце-президент турецької компанії “Моліно” Селім Бейлі, гендиректор компанії “Флейман-Груп” Фуат Мамедов, керівники Іллічівського та Південного портів, представники логістичних та консалтингових компаній.

NO COMMENTS