Саакашвілі піддав критиці правоохоронців за тиск на підприємців та зловживання службовим становищем

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі здійснив у четвер робочу поїздку до портового Чорноморська, де знайомився з роботою терміналу, недавно відкритого українсько-швейцарською компанією Risoil S.A., та причинами виникнення конфліктної ситуації керівництва підприємства з правоохоронцями.

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі здійснив у четвер робочу поїздку до портового Чорноморська, де знайомився з роботою терміналу, недавно відкритого українсько-швейцарською компанією Risoil S.A., та причинами виникнення конфліктної ситуації керівництва підприємства з правоохоронцями.

Про це Саакашвілі заявив на зустрічі працівниками терміналу в Іллічівського порту, наголосивши, що вважає необгрунтованою виїмку правоохоронцями документів підприємства, що можуть підтвердити відправку вантажів через термінал до анексованого Криму, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“На якій підставі проводили перевірку? Нібито був якийсь хабар в 10 тисяч гривень, якісь питання, пов’язані з землею, а також якісь питання, пов’язані нібито з завантаженням продукції до Криму. Так ці речі можна розслідувати. Але ми прекрасно знаємо, що це не справжні причини (прибуття правоохоронців на портовий термінал – ред.), а тільки привід, щоб сюди зайти. А згодом розширити свою присутність, паралізувати роботу і подальшому домовлятися (із власниками підприємства – ред.)”, – зазначив Саакашвілі.

“Але ці люди працюють, їм нема сенсу ні з ким домовлятися: з усіма, хто представляє Українську державу, вони вже домовились. Платять податки і мають оформлені всі необхідні документи”, наголосив голова ОДА.

Саакашвілі зауважив, що має намір звернути увагу на свавілля з боку співробітників правоохоронних органів на зустрічах з Главою держави та Прем’єр-міністром України. І підтримав позицію керівництва підприємства-стивідора, яке вчинило, на його думку, правильно, відмовившись від компромісу з перевіряючими правоохоронцями. Разом з вами “будемо воювати до кінця. Я упевнений, що вони від вас відчепляться, і перемога буде за нами”, зауважив очільник ОДА.

Саакашвілі зауважив, що так званих “перевіряючих” треба звідси (з підприємства -ред.) вигнати. Більш того, раз і назавжди укоротити руки тим, які зловживають службовим становищем у своїх чорних особистих інтересах”.

“Якщо бути до кінця відвертим, додав голова ОДА, “у середу те ж саме було в Одесі, уже в іншій галузі – одна з фірм найняла тітушок, податкову, спецназівців, щоб знищити підприємство-конкурента (спеціалізується на торгівлі горіхами – ред). Без всякої на те підстави”.

Варто зазначити, що Саакашвілі уточнив на своїй сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/?fref=ts), що перевірку та виїмку документів на терміналі компанії Risoil S.A., який лише 31 березня розпочав функціонувати, організували співробітники Генеральної прокуратури України.

“…Заблокували роботу україно-швейцарської компанії Risoil S.A. в Чорноморську, звинувачуючи стивідорну компанію у відправці вантажів до окупованого Криму, в той час як до послуг компанії доставка не має ніякого відношення!”, підсумував Саакашвілі.

NO COMMENTS