Саакашвілі обговорив з Порошенком та Гройсманом проблемні питання Одеської області

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі поділився враженнями від бесіди, яка відбулася в Адміністрації Президента України між ним і Президентом Петром Порошенком та Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Фото: з відкритих джерел

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі поділився враженнями від бесіди, яка відбулася в Адміністрації Президента України між ним і Президентом Петром Порошенком та Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Саакашвілі виклав проблематику спілкування на своїй сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/?fref=nf).

“Президент Порошенко запросив Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана і мене, щоб обговорити ті питання, які я піднімав неодноразово і які вже багато місяців саботують і не вирішуються”, зазначив Саакашвілі.

Зокрема, уточнив голова ОДА, “ми обговорили можливість завершення будівництва і початок функціонування нової Одеської митниці, де вже тільки завдяки технології і новим співробітникам, набраними за конкурсом і забезпеченими високою зарплатою, різко прискориться процес і стане неможливо брати хабарі; питання прискорення будівництва доріг; кадрові питання прокуратури, СБУ, ДФС”.

Саакашвілі констатував, що “ще раз підняв питання змін в актах Кабміну, щоб розігнати горіхову мафію, сильно полегшити життя виноробам і в цілому припинити заганяти економіку в тінь”.

“Прем’єр-міністр попросив кілька днів, щоб дати свої пропозиції. У суботу я повинен отримати остаточні відповіді, і повідомлю про них і мешканцям Одеської області, і громадськості в цілому”, підсумував голова ОДА.

NO COMMENTS