Саакашвілі звинуватив структуру Мінінфраструктури у блокуванні проекту “Відкритий митний простір”

Голова Одеської облдержадміністрації Михеїл Саакашвілі звинуватив державне підприємство "Адміністрація морських портів України", що підпорядковується Мінфінфраструктури України, у припиненні фінансування проекту "Відкритий митний простір", ініційованого Одеською митницею.

Голова Одеської облдержадміністрації Михеїл Саакашвілі звинуватив державне підприємство “Адміністрація морських портів України”, що підпорядковується Мінфінфраструктури України, у припиненні фінансування проекту “Відкритий митний простір”, ініційованого Одеською митницею.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/?fref=ts).

“Всупереч запевненням Києва, що ніякого саботажу Одеської митниці немає, Адміністрація портів, під висмоктаним з пальця приводом, припинила фінансування будівництва “Відкритого митного простору”. Якщо фінансування не відновиться протягом тижня, то будівництво не зможе бути закінчено до 5 травня, тобто до відкриття сезону круїзних перевезень, а це означає, що нова митниця не зможе почати функціонувати як мінімум до осені”, – зазначив Саакашвілі.

Голова ОДА зауважив, що “незважаючи на припинення фінансування, частина будівельників відмовилися припиняти будівельні роботи. На відміну від корумпованих посадових осіб в Києві, ці трудівники розуміють, яке значення матиме викорінення корупції для них самих, їх дітей і онуків”.

“Я дуже пишаюся тим, що живу з такими людьми в одному місті, і ми всі будуємо, в буквальному сенсі цього слова, нову Україну”, резюмував Саакашвілі.

Як повідомляв Одесінформ, з ініціативи члена команди Саакашвілі – керівника Одеської митниці ДФСУ Юлії Марушевської на території Одеського морського вокзалу реалізується проект зведення сучасного терміналу “Відкритий митний простір”. Споруду, що за деякими параметрами нагадує Одеський центр адмінспослуг, зводять на Приморській вулиці, 8, згідно з договором, укладеним Адміністрацією морських портів України з Одеською філією ДП “Укрдержбудекспертиза” та будівельною компанією. На виконання робіт, пов’язаних із реконструкцією споруди морвокзалу, Одеською філією ДП “АМПУ”, за погодженням із Мінінфраструктури України, виділено 35 мільйонів гривень.

Сучасна зона митного оформлення дасть змогу, вважають в Одеській митниці ДФСУ, змінити надто централізовану, пронизану корупцією систему в напрямку спрощення адмінпроцедур, автоматизації процесів, щоб виключити корупційні чинники при ухваленні митниками будь-яких рішень. Для роботи у “Відкритому митному просторі” відібрано на основі відкритого конкурсу 130 працівників за тими ж критеріями, якими керувались при доборі кадрів на посади голів райдержадміністрацій Одеської області та працівників Одеського центру адмінспослуг.

NO COMMENTS