Саакашвілі висунув ультиматум Порошенку

Глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі висунув низку умов Президенту Петру Порошенку, невиконання яких призведе до того, що так звана команда реформаторів піде зі своїх посад.

Фото з відкритих джерел

Глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі висунув низку умов Президенту Петру Порошенку, невиконання яких призведе до того, що так звана команда реформаторів піде зі своїх посад.

Про це він заявив на прес-конференції в понеділок увечері, повідомляє Українська правда (http://www.pravda.com.ua/news/2016/04/11/7105163/).

“Жодна обіцянка з приводу реформ, яка була озвучена після Майдану, не була виконана. Нас усіх водять за ніс”, – сказав Саакашвілі, зазначивши, що висловлював своє невдоволення у нещодавній телефонній розмові з Президентом.

За його словами, звільнення Яценюка не є вирішенням проблеми корупції в Україні.
“Проблема не тільки в Яценюкові. Проблема в політичному класі і проблема в підході Президента України до процесів усередині країни і до процесу реформування”, – сказав Саакашвілі.

Саакашвілі хоче уряд народної довіри
Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі вимагає від Президента України Петра Порошенка створити уряд народної довіри.

Про це він повідомив 11 квітня під час прес-конференції в кризовому центрі Одеси в понеділок увечері, передає кореспондент Одесінформу.

«Вимагаємо сформувати уряд народної довіри, в який увійдуть відомі люди, які користуються повагою. Процес формування уряду повинен бути максимально прозорим», – наголосив Саакашвілі.

Він також озвучив низку вимог, які стосуються Одеси. Це зняття з посади прокурора-сепаратиста Одеської області Стоянова, працівників СБУ та фіскальної служби, відкриття кримінальної справи щодо міського голови Геннадія Труханова, який має російський паспорт.

На думку Саакашвілі, в Одесі дуже велика загроза реваншу сепаратизму. В таких умовах «ловити якогось Каська на вулиці вночі та зводити з ним рахунки – це не той метод», – наголосив Саакашвілі.
Він підкреслив, що такі вимоги є не ультиматумом, а необхідністю моменту.

“Президент України повинен зробити вибір. В іншому разі команді реформаторів нічого робити в Україні», – підсумував Саакашвілі.

Відео: https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/videos/1167613763269003/

NO COMMENTS