Саакашвілі вважає, що Одеський припортовий завод хочуть безкоштовно віддати олігарху

Голова Одеської облдержадміністрації Одеської Міхеїл Саакашвілі вважає неприпустимим 3-4-кратне зниження стартової ціни Одеського припортового заводу, який готують до приватизації.

Фото: з відкритих джерел

Голова Одеської облдержадміністрації Одеської Міхеїл Саакашвілі вважає неприпустимим 3-4-кратне зниження стартової ціни Одеського припортового заводу, який готують до приватизації.

Про це Саакашвілі написав нас воїй сторінці в Faccebook (https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/?fref=ts).
“Усе йде, як я і передбачав. Ціну ОПЗ знизили до мінімуму, щоб потім віддати безкоштовно, в залік штучно накопиченого боргу Фірташу, якомусь місцевому олігарху”, зазначив Саакашвілі.

Голова ОДА вважає, що “з цієї ж метою, під надуманим приводом, зупинили завод”.

На його думку, необхідно відновити роботу підприємства і здійснити приватизацію за кращих умов. “У такій ситуації приватизувати вже не можна. Спочатку прем’єру потрібно взяти завод під свій контроль, забезпечити відновлення його роботи, відігнати від годівниці теперішнє керівництво, вивести завод на прибуткову діяльність і вже тоді повернутися до теми приватизації”.

Нагадаємо, глава Фонду держмайна України Ігор Білоус Фонд заявив про плани радикального зниження стартової ціни Одеського припортового – нижче $200 мільйонів
Україна не зможе продати Одеський припортовий завод навіть за половину запитаних $500 мільйонів через ризики країни та світового ринку добрив, але Фонд держмайна впевнений, що відкладати початок масштабної приватизації не можна, і пропонує уряду радикально знизити ціну.

Про це повідомило агентство Рейтер, яке цитує главу Фонду Ігоря Білоуса.
http://ru.reuters.com/article/businessNews/idRUKCN11I1AV?pageNumber=2&virtualBrandChannel=0

“Я хочу поставити ціну нижче $200 мільйонів, я вважаю, так і треба зробити, хоча політично це дуже важко прийняти”, – сказав Білоус в інтерв’ю Рейтер у понеділок.

NO COMMENTS