Саакашвілі вважає схвалену судову реформу історичним шансом, який треба забезпечити прозорим відбором кадрів

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі переконаний, що прийняття парламентом судової реформи дає шанс для прориву у сфері правосуддя, який треба забезпечити процедурою прозорого відбору кадрів. Таку позицію Саакашвілі оприлюднив на своїй сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/?fref=nf).

Фото: з відкритих джерел

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі переконаний, що прийняття парламентом судової реформи дає шанс для прориву у сфері правосуддя, який треба забезпечити процедурою прозорого відбору кадрів.
Таку позицію Саакашвілі оприлюднив на своїй сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/?fref=nf).

“Законодавство, прийняте сьогодні Верховною Радою щодо судової реформи, дає історичний шанс досягти прориву в правильному напрямку для цієї сфери. Початковий варіант, підготовлений Адміністрацією Президента, був ще більш радикальним, але зазнав, на жаль, критики з боку міжнародних організацій, які помилилися, вважаючи за потрібне залишити більшу частину суддів”, зазначив Саакашвілі.

“Але навіть цей, проголосований сьогодні варіант, відкриває можливість для серйозного оновлення”, вважає Саакашвілі.

“Зараз головне – правильно, прозоро і справедливо провести процедуру відбору, в якому суспільна увага і контроль стануть вирішальними”, резюмував екс-президент Грузії.

NO COMMENTS