Румунська компанія Complex Delta SRL розпочала днопоглиблювальні роботи в Ізмаїльському порту

  Екіпажі двох суден-земснарядів і двох самохідних шаланд румунської компанії Complex Delta SRL приступили до реалізації проекту експлуатаційного днопоглиблення в Ізмаїльському порту.
  У рамках укладеного контракту з АМПУ підрядник виконає роботи з очищення дна від наносів у дунайських портах Ізмаїл та Рені, повідомляє прес-служба АМПУ .
  “Метою днопоглиблення в портах Ізмаїл та Рені є, по-перше, приведення глибин до навігаційних, а по-друге – забезпечення безпеки судноплавства. За сім місяців поточного року обидва порти демонструють позитивну динаміку роботи. Ізмаїл наростив вантажообіг на 16%, а Рені — 44%”, зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.
  За його словами, “проведення днопоглиблювальних робіт гарантує для державних стивідорів і приватних компаній, які працюють в дунайських портах, безпечний прохід суден по акваторії і сприятиме стабільній роботі гаваней”.
  Загальний орієнтовний обсяг ґрунту, який належить підняти, становить 200 тисяч кубометрів, у тому числі на ділянках акваторії Ізмаїльського морського порту – 156 тисяч кубометрів і на ділянках акваторії Ренійського морського порту – 44 тисячі кубометрів.
  Зокрема, вв Ізмаїльському порту днопоглиблення буде здійснено біля причалів №№ 12–14, 19–22, на вході у ківш 90 кілометр Дунаю, у ковші і на вході у ківш 85 кілометра Дунаю.
  У Ренійському порту румунська компанія виконає днопоглиблення в акваторії на вході в затон, в акваторії біля причалів №№ 17–18, 15–16, 8–9 і 3–4.
  Вартість робіт становить майже 32 мільйонів гривень. Запланований термін проведення днопоглиблення в обох портах – до 5 місяців.
  Як повідомлялося, договір АМПУ з компанією Complex Delta SRL було укладено на початку серпня за підсумками тендеру. Компанія запропонувала найбільш низьку вартість за послуги, в результаті чого, була визначена електронною системою державних закупівель Prozorro переможцем.

  NO COMMENTS