Підсумки проекту “Школа мультимедійної журналістики”

Учасниками проекту стали 160 працюючих та майбутніх журналістів різних регіонів Одеської області. Це - студенти вищих навчальних закладів м. Одеси, працюючі журналісти м. Одеси, журналісти півдня Одеської області з міст Ізмаїла, Болграда, Кілії, Татарбунари, Арциза та журналісти півночі області з міст Балти, Подільська та Саврані.

Проект «Школа мультимедійної журналістики» реалізовано Одеським інформаційним агентством новин за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Мета проекту  – розвиток ЗМІ Одеської області через підвищення професійного рівня журналістської спільноти.

Робота за проектом велась з березня по липень 2016 року.

Основними заходами проекту стало проведення циклу тренінгів з впровадження мультимедійної журналістики. Це – певний спосіб представлення журналістського матеріалу, який присвячений одній темі і поєднує в собі декілька форматів – фото, відео, текст, інфографіка, інтерактив.

Учасниками проекту стали 160 працюючих та майбутніх журналістів різних регіонів Одеської області. Це – студенти вищих навчальних закладів м. Одеси, працюючі журналісти м. Одеси, журналісти півдня Одеської області з міст Ізмаїла, Болграда, Кілії, Татарбунари, Арциза та  журналісти півночі області з міст Балти, Подільська та Саврані.

Під час тренінгів учасники навчилися розуміти потреби аудиторій в Інтернеті, дізналися, як ведуть себе користувачі Інтернету, як вони читають сайти учасників. Й найголовніше, учасники навчилися привносити в  роботу редакцій інноваційні підходи, в тому числі мультимедійні компоненти (робота з візуальним контентом).

Віталій Мороз
Віталій Мороз, тренер проекту “Школа мультимедійної журналістики”

Тренер проекту – Віталій Мороз (м. Київ), керівник програм нових медіа в ГО “Інтерньюз-Україна”, однієї з найбільш медійних громадських організацій в Україні. В Інтерньюз-Україна відповідає за розвиток інноваційних освітніх проектів для українських ЗМІ. Проводить навчання та розвиває програми, націлені на роботу онлайн-ЗМІ, соціальних медіа, цифрової комунікації та цифрової безпеки. Розвиває спільноту медіа-інноваторів MediaNext Ukraine, до якої належать сотні українських журналістів та активістів. Провів більш як 300 навчальних сесій (тренінги, семінари, баркемпи) та виступів на тематику інновацій для ЗМІ. Його публікації з’являлися в Українській Правді, Критиці, журналах Корреспондент, Профиль, Газеті по-українськи. Віталій Мороз веде блог grassglobal.com, його можна знайти в Твітері – @insider_ua (українською) та @vitaliymoroz (англійською).

Проект «Школа мультимедійної журналістики» реалізовано за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

NO COMMENTS