Підозрюваного в корупції голову Кілійської РДА Президент відсторонив від посади

Президент України Петро Порошенко відсторонив від виконання від посадових обов'язків голову Кілійської райдержадміністрації Одеської області Віктора Грекова, вийшов з-під варти під заставу після вручення підозри в корупції. Відповідне розпорядження №105 / 2017 рп оприлюднено сьогодні, 20 травня, на офіційному інтернет-представництві глави держави

Фото:з відкритих джерел

Президент України Петро Порошенко відсторонив від виконання від посадових обов’язків голову Кілійської райдержадміністрації Одеської області Віктора Грекова, вийшов з-під варти під заставу після вручення підозри в корупції.
Відповідне розпорядження №105 / 2017 рп оприлюднено сьогодні, 20 травня, на офіційному інтернет-представництві глави держави

(http://www.president.gov.ua/documents/1052017-rp-21874).
“Відповідно до частини третьої статті 154 Кримінального процесуального кодексу України відсторонити Грєкова Віктора Вікторовича від посади голови Кілійської районної державної адміністрації Одеської області”, – йдеться у повідомленні.
Як повідомлялося, 12 травня співробітники Одеської облпрокуратури та Управління захисту економіки ГУНП в області викрили на хабарництві керівника Кілійської райдержадміністрації та головного спеціаліста. Суд санкціонував арешт посадовця з правом внесення застави. 17 травня заставу за Грекова обсягом в 1 мільйон гривень було внесено, а наступного дня облпрокуратура подала апеляцію на ухвалу суду і звернулася з клопотанням про відсторонення від виконання обов’язків підсудного.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України здійснюють слідчі СУ ГУНП в Одеській області.

“Встановлено, що спеціаліст вимагала понад 2 тисячі доларів неправомірної вигоди від особи за поновлення договору оренди на земельну ділянку площею 2 гектари. Працівник державного органу повідомила, що всі дії та суму вона узгодила з керівником райдержадміністрації”, зазначили в прес-службі Одеської облпрокуратури.

NO COMMENTS