Понеділок, Квітень 23, 2018

Проекти 2016

Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції

Проект “Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції” В рамках проекту Одеські бібліотеки (Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Грушевського, Центральна міська бібліотека ім. А. Гайдара та її філії) стають платформою, що сприятиме організації діалогу між громадськістю та патрульною поліцією. З лютого 2016 року Одесити мають змогу завітати до бібліотеки, щоб особисто поспілкуватись з патрульними поліцейськими, дізнатись про їх роль, права та обов’язки. В Одеських бібліотеках проводяться різноманітні інтерактивні заходи, такі як Жива бібліотека, правовий театр, зустрічі з поліцейськими тощо. Кожен, і дорослий, і дитина зможе поставити своє запитання.


Проекти 2015

Молодь за право вибору

Проект “Молодь за право вибору” – проведення інформаційної кампанії в студентському та молодіжному середовищі для підвищення кількості молодих виборців, що проголосують на позачергових виборах. Проведення кампанії через інформування молодих виборців (семінари), поліграфічну продукцію (буклети, наклейки), мережу Інтернет (соцмережі, сайт), трансляція ТБ – інформаційних програм. Навчання та залучення журналістів Одещини до прозорого та демократичного висвітлення виборчого процесу.

В рамках проекту створено Інтернет-сайт: ivoter.od.ua.


Проекти 2014

Голос заради майбутнього

Проект “Голос заради майбутнього” – проведення інформаційної кампанії в студентському та молодіжному середовищі для підвищення кількості молодих виборців, що проголосують на позачергових виборах.

Проведення кампанії через інформування молодих виборців (лекції, семінари), поліграфічну продукцію (флаера, буклети, плакати, наклейки),мережу Інтернет (соціальні мережі, сайти партнерів), трансляція тв-інформаційні програм. Висвітлення інформації для підвищення активності молодих виборців у президентських виборах 2014.

Міжнародний студентський центр туризму і рекреації: шлях до здорової нації

Проект ISCRT «Міжнародний студентський центр туризму і рекреації: шлях до здорової нації”, основною метою якого є розвиток туристичного потенціалу Одеського регіону шляхом створення міжнародного центру відпочинку студентів (а також і студентів-інвалідів) і туристичного інформаційного центру. Проект фінансується Європейською Комісією за контрактом MIS-ETC 1118 в рамках програми прикордонної співпраці “Румунія-Україна-республика Молдова”. Період реалізації проекту – 25.05.2012-25.05.2014.