Понеділок, Квітень 23, 2018

НАША КОМАНДА

AksanyukKV
Chayka1KV

 Одесінформ 

 

Приватне підприємство “Одеське інформаційне агентство новин” створено групою незалежних журналістів і працює в режимі реального часу як суб’єкт інформаційної діяльності.

Основний принцип діяльності “Одесінформа” – оперативне та об’єктивне інформування про найбільш актуальні події суспільно-політичного, економічного, культурного та спортивного життя Одещини та України.

З 2016 року Інтернет-ресурс агентства www.odesinform.net змінив платформу та працює за новою адресою www.odesinform.com та регулярно публікує інтерв’ю, аналітику, коментарі, оцінки і прогнози експертів, політиків і економістів про тенденції розвитку суспільства.

Думки авторів опублікованих матеріалів і агентства можуть не збігатися, “Одесінформ” не несе відповідальності за їх зміст. Продукти агентства і статистика відвідуваності його Інтернет-ресурсу знаходяться у вільному доступі.

Наша місія – оперативний збір, аналіз і поширення актуальної та об’єктивної інформації. Використовуючи надійні джерела, ми прагнемо підтримувати діалог неурядових організацій, бізнесу, органів самоврядування і держави заради зміцнення громадянського суспільства.

Наша мета – сприяти інтеграції Одещини та України в цілому в світовий інформаційний та економічний простір за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.

Наша історія починається з 2005 року – моменту створення одеської медіа-групи «Європейський вибір» та реалізації однойменного медіа-проекту оперативної новинної інформації, метою якого було «забезпечення вітчизняного користувача мережі Інтернет доступом до інформації щодо одеських і українських реалій і європейських перспектив». Журналісти “Одесінформа”, як і раніше, переконані, що вільні громадяни України – це перш за все поінформовані громадяни.

Одесінформ надає інформаційні послуги громадським організаціям, бізнес-структурам, держустановам, науково-дослідним центрам і іноземним місіям, публікуючи анонси майбутніх прес-конференцій, найважливіших подій політичного, економічного та культурного життя Одеси і регіону, а також створюючи ділові інформаційні проекти і рекламні повідомлення. Основні формати: банерна і текстова реклама, спеціальні пропозиції.

Агентство не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів, а також залишає за собою право відхилити запит на розміщення реклами при невідповідності змісту вимогам законодавства України.