Протягом січня-серпня Одещину відвідали майже 6 мільйонів туристів – ОДА

  З початку поточного року Одеську область відвідали майже шість мільйонів туристів – більше, аніж за весь 2017 рік.
  Про це повідомляє прес-служба Одеської облдержадміністрації, пославшись на очільника ОДА Максима Степанова .
  “Торік Одещину відвідали 5мільйонів 700 тисяч туристів. А за вісім місяців поточного року цей показник уже перевищено. Напевно, тому, що наша область універсальна, може задовольнити смаки будь-якого гостя – від любителів активного спорту до тих, хто віддає перевагу гастро- та екотуризму. Відпочинок у регіоні став популярним серед туристів з Ізраїлю, Туреччини, Німеччини, Грузії, Молдови, Румунії, Білорусі та Філіппін. Зростає також кількість гостей з Польщі й Австрії”, зазначив Степанов.
  Що стосується внутрішнього туризму, то, за словами очільника ОДА, він є переважаючим у загальній структурі туристичного потоку. Найчастіше до Одеси й області приїжджають гості з Київської, Миколаївської та Вінницької областей України.
  В ОДА нагадали, що розвиток туризму – один із пріоритетів Стратегічного плану дій «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. Зокрема, очільник Одещини ініціював присвоєння Куяльнику статусу курорта державного значення – відповідний законопроект зареєстровано у Верховній Раді України. Також подано номінаційну заявку на включення Аккерманської фортеці до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, в якій в якій аргументувано світову цінність і автентичність цієї пам’ятки, а також її відповідність трьом критеріям ЮНЕСКО.

  NO COMMENTS