Прокуратура вважає незаконною ухвалу суду про обрання домашнього арешту палію свого будинку

Котовська місцева прокуратура Одеської області оскаржує ухвалу Красноокнянського райсуду про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту чоловіку, підозрюваному в підпалі свого будинку, в якому перебували три члени родини.

Фото: з відкритих джерел

Котовська місцева прокуратура Одеської області оскаржує ухвалу Красноокнянського райсуду про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту чоловіку, підозрюваному в підпалі свого будинку, в якому перебували три члени родини.

Про це повідомляє прес-служба Одеської облпрокуратури (http://od.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=200310).
“Котовська місцева прокуратура готує матеріали і внесе клопотання для апеляційного оскарження ухвали Красноокнянського райсуду про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту чоловіку, підозрюваному у підпалі 13 січня своєї сім’ї. Прокуратура стоїть на позиції взяття підозрюваного під варту, враховуючи небезпечність способу скоєння злочину, стан сп’яніння особи та вчинення злочинних дій щодо двох малолітніх людей”, зазначили в прокуратурі.

У прокуратурі констатували, що наразі усі потерпілі перебувають у лікарні.
За даними слідства 13 січня нетверезий чоловік затіяв сварку з дружиною, облив бензином одну з кімнат свого будинку й підпалив. Унаслідок цього жінка та двоє маленьких дітей отримали численні опіки, життя двох із них рятують у столичній клініці.
Як повідомлялося, під час судового розслідування з’ясовані обставини трагедії, що стали підставою для звернення слідчого Окнянського відділу поліції до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваному в підпалі будинку в селі Федосіївка і замаху на вбивство дружини та двох дітей. Однак суд санкціонував взяття підозрюваного під домашній арешт.

Про це повідомила Одесінформу керівник відділу комунікацій Одеського главку поліції Олена Войтенко.

Слідством установлено, що після сварки з дружиною 37-річний чоловік, будучи напідпитку, розлив на підлогу близько трьох літрів бензину, пригрозивши підпалити будинок. Пари бензину спалахнули – вогонь охопив помешкання. Численні опіки тіла 1-3 ступенів отримала дружина та діти 4 і 6 років.

Виявлені обставини трагедії стали підставою для перекваліфікації відкритого кримінального провадження з ч. 1 ст. 128 (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) на ч. 2 ст. 15 (замах на умисне вбивство) і пп. 1, 2, 5 ч. 2 ст. 115 (закінчений замах на вчинення умисного вбивства більше двох осіб, вчинений способом, небезпечним для життя багатьох осіб) Кримінального кодексу України.

Внаслідок пожежі, що сталася 13 січня в селі Федосіївка Окнянського району, пошкоджені стіни, стеля житлового будинку, знищено домашнє майно на загальній площі 28 кв. метрів.

NO COMMENTS